Gazetka promocyjna Netto ważna od 1.06

Netto
Oceń nas
Gazetka promocyjna Netto ważna od 1.06
Netto

Witajcie,

przekazujemy dobre wiadomości. Już od najbliższej soboty będziemy mogli chodzić na spacer bez maseczek. Pamiętyajcie, jednak że maski obowiązują w sklepach. Od 1.06 Netto oferuje mega fajne promocje. Wszystkie dokładnie możecie zobaczyć tutaj:

https://netto.gazetki-promocyjne.net.pl/gazetka-promocyjna-netto/01-06-2020/19997/1/

W gazetce możemy dowiedzieć się również szczegóły akcji dotyczące ekologicznych maskotek, które z pewnością spodobają się dzieciom. Cała kolekcja w Netto jest świetnie zaprojektowana i bardzo estetycznie wygląda. Na pewno dzieci zechcą mieć każdego potworka w swoim domu.

W stałej ofercie możecie dostać 130 świeżych warzyw i owoców. Bardzo przystępne ceny rabarbaru, szparag czy pysznych młodych ziemniaków. A co najważniejsze: DOBRE BO POLSKIE!

W Tropicielu Okazji znajdziecie kolejną gazetkę Netto zatytułowaną Domowe inspiracje.

Oferta ważna jest również od 1.06, a prześledzić ją możecie tutaj:

https://netto.gazetki-promocyjne.net.pl/gazetka-promocyjna-netto/01-06-2020/19999/1/

Znajdują się w niej piękne meble ogrodowe czy kwiaty doniczkowe, dzięki nim Wasz balkon stanie się magiczną enklawą, z której nie chętnie będziecie wychodzić. Domowe inspiracje kryją również ciekawe produkty do domu. Ozdoby ścienne czy poduszki na kanapę potrwaią sprawić, że nasze wnętrza również nabiorą nowego wyrazu.

Polcem zajrzeć do obu gazetek promocyjnych, a znajdziecie tam ciekawe produkty w niskich cenach.


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.